قیمت نصب توری

 • ساخت و نصب توری ثابت(متر مربع)
 • 170,000 الی 200,000 تومان
 • ساخت و نصب توری لولایی(متر مربع)
 • 180,000 الی 210,000 تومان
 • ساخت و نصب توری پلیسه ای(متر مربع)
 • 400,000 تومان
 • ساخت و نصب توری ریلی پلیسه ای(متر مربع)
 • 190,000 الی 230,000 تومان
 • تعمیرات
 • توافقی
90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

شرایط سرویس

 • مبلغ سرویس نصب توری بر اساس متر مربع محاسبه می گردد و برآورد ارایه شده بر اساس هر متر مربع می باشد.
 • هزینه های اعلامی با احتساب یراق آلات مصرفی می باشد.
 • در محاسبه قیمت، حداقل متراژ کل یک متر محاسبه می شود.
 • پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را آماتیس بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

لزوم نصب توری درب و پنجره:

برای هر چه بیشتر لذت بردن از هوای لذت بخش بهاری واستفاده هرچه  بیشتر از تابش نور خورشید در فصل تابستان و دیگر فصول باید درب پنجره هارو گشود و پرده هارا کنار زد. حتما برایتان پیش آمده به محض باز کردن درب یا پنجره با ورود حشره یا جانوران موذی تمام حال خوشتان به یک باره ناپدید شود. اینجاست که باید به فکر ایجاد شرایطی باشید که بتوانید با خیال راحت درب وپنجره خانه را باز بگذارید و آن شرایط فقط با ساخت توری درب و توری پنجره ایجاد میشود.با نصب توری درب و نصب توری پنجره شرایطی فراهم می شود که بتوانید در تمام ساعت شبانه روز از عبور هوا لذت ببرید.

نصب توری پنجره آلومنیومی:

اکثر بناهایی که چندین سال از ساخت آنها میگذرد اغلب دارای پنجره آلومنیومی می باشند.برای نصب توری پنجره آلومنیومی از دو نوع ثابت و ریلی استفاده می شود..از آنجایی که با نصب توری پنجره آلومنیومی نسبت به نسل جدید  توری پنجره ها نظیر توری پنجره upvc وضوح دید کمتری در اختیار کاربران خود قرار میدهد و همچنین برای نظافت مدت زمان بیشتری میطلبد لذا امروزه طرفداران چندانی ندارد.

نصب توری درب ورودی:

با نصب توری درب ورودی از ورود هرگونه حشره وجانوران موذی دیگر در هنگام ورود وخروج جلوگیری کرده برای نصب توری درب ورودی میتوان از توری لولایی و یا توری پلیسه ای که زیبایی بسیاری دارد استفاده نمود.

توری درب کشویی مناسب برای فضاهای با متراژ کم:

توری درب کشویی به علت جاگیری کمی که دارد برای فضاهای با متراژ کم بسیار پر طرفدار هستند. اکثر مغازه ها برای حداکثر استفاده کردن از فضا در صدد نصب توری درب کشویی میباشند. برای نصب توری درب کشویی ار انواع مختلف توری های پلیسه ای و لولایی استفاده می شود.

نصب توری درب تراس:

تراس ها در فصول گرم بیشترین کاربرد را دارا میباشند. لذا برای جلوگیری از ورود حشرات موذی و گرد وغبار بیش از اندازه نصب توری درب تراس یکی از اولویت بندی های اعضای خانواده میباشد. برای نصب توری درب تراس وسهولت در ورود و خروج نصب توری کشویی که به صورت اکاردئونی (توری پلیسه ای) بازو بسته میشود بهترین پیشنهاد می باشد.

توری درب بالکن:

با نصب توری درب بالکن امکان عبور هوای مطلوب و نور خورشید را به مهمترین قسمت های خانه  فراهم آورید .با نصب توری نسل جدید مانند توری پلیسه ای ,توری ریلی, توری آهنربای به عنوان توری درب بالکن میتوانید از حداکثر فضا استفاده کنید و همچنین از بیشترین میزان نور برخوردار شوید.

آیا با نصب توری پنجره دوجداره دید را مختل میسازد؟

مناسب ترین نوع نصب توری برای پنجره های دوجداره  upvc  نصب توری پلیسه ای می باشد. با نصب توری پلیسه ای برای توری پنجره دو جداره تان ظاهر زیباتری برای منزلتان فراهم آورید.  توری پنجره دو جداره با تشکیل شدن از الیاف شیشه رنگ و رزین پلی استر ضد گرد غبار بوده شما براحتی از پشت توری پنجره های دوجداره شاهد زیباییهای فضای بیرون منزلتان خواهید بود.

نصب توری جمع شونده:

توری جمع شونده که با نام توری پلیسه  شناخته می شوند به علت سهولت در استفاده وشستشو و طول عمر بالا نسبت به سایر توری ثابت وتوری لولایی بسیار رایج شده است. توری جمع شونده به علت کاملا بسته شدن در مواقعی که نیاز نمیباشد و مقاومت فراوان در مقابل رطوبت و تابش مستقیم نور خورشید برای تمامی اقلیم آب و هوایی مناسب است.

نصب توری رولینگ:

توری رولینگ که مانند کرکره باز وبسته میشود, در واقع در چارچوب ثابتی قرار گرفته که خود توری رولینگ به صورت عمودی  در چارچوب قابلیت جا به جایی دارد و از شاخص های مهم نصب توری رولینگ این است که با متصل شدن تمام نقاط توری رولینگ با چارچوب خود امکان ورود هرگونه حشره به صورت 100% گرفته می شود.

آیا امکان نصب درب توری بر روی انواع درب ها می باشد؟

با نصب درب توری برای فضای منزلتان علاوه بر برخوراری از عبور هوای تازه به محیط زندگیان محیط امنی عاری از هرگونه حشرات موذی برای خود و فرزندانتان رقم بزنید. با نصب درب توری به صورت توری کشویی یا پلیسه ای و توری لولایی دیگر مرزی با محیط خانه و بیرون را حس نخواهید کرد.ساخت توری پنجره :برای ساخت توری پنجره می توان از انواع توری ها استفاده نمود که هرکدام بر اساس فضایی که پنجره واقع است تعبیه شده اند.از انواع توری پنجره می توان به توری رولینک,  توری پلیسه ای تک ریل و دوریل, توری لولایی و توری ثابت اشاره نمود.نصب توری ضد حشرات:نصب توری درب و  توری پنجره که در طول شبانه روز به باز بودنشان نیاز احساس شود لازم وضروری میباشد. با نصب توری بر روی انواع درب وپنجره های  upvc و سرویس ها آرامش خود و اعضای خانواده تان را فراهم نمایید. نصب توری ضد حشرات چون حالت آنتی استاتیک دارند بسیار کاربردی هستند.با نصب  توری ضد حشرات بدون استقاده از سموم شیمیایی محیطی پاک را تجربه خواهید کرد.نصب توری فلزی :بیماریهای پوستی و عفونتی که توسط حشرات موذی نظیر انواع سوسک و مگس انتقال میابد را می توان با نصب توری فلزی مهارنمود. با نصب توری فلزی و با جلوگیری از ورود حشرات موذی دیگر نیازی به انجام سمپاشی و استفاده از سموم شیمیایی نمی باشد.با نصب توری فلزی که دوام بالایی دارد هزینه های مکرر دیگر برای دفع حشرات لازم  نمیباشد.

نصب توری درب وتوری پنجره :

برخورداری از نور خورشید با نصب توری درب و توری پنجره برای سلامت تمامی اعضای خانواده واجب می باشد. به طوری که با تابش هرچند کم نور به داخل فضای خانه شما میتوانید محیط منزلتان را تا حد بسیار بالایی ضد عفونی و پاک نگاه دارید ازین رو با نصب توری درب وپنجره برای پنجره آلومنیومی وپنجره upvc علاوه بر برخورداری از این موهبت بدون ایجاد مزاحمت توسط حشرات احتمالی فضایی سالم ایجاد نمایید.

نصب توری پاسیو:

از ورود بی رویه حشرات به داخل فضای پاسیو منزلتان و صدمه به گیاهان وخودتان عاصی شده اید؟ با نصب توری پاسیو این مشکل رفع خواهد شد. با نصب توری پاسیو از نوع توری پلیسه, توری  آلومنیومی ,توری ریلی و یا به صورت توری لولایی وتوری ثابت ورود تمام حشرات و جانوران موزی به این قسمت جذاب منزلتان را مصدود نمایید.با استفاده ار نصب توری پاسیو میتوانید علاوه از استفاده از نور خورشید از ورود حشرات جلوگیری کنید.