قیمت نصب پرده

 • نصب ریل پرده ساده سقفی(تا 3 متر طول)
 • 30,000 الی 40,000 تومان
 • نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 3 متر تا 5 طول)
 • 35,000 الی 50,000 تومان
 • نصب ریل پرده ساده سقفی(بیشتر از 5 متر طول)
 • توافقی
 • نصب پرده ساده تا طول 4 متر(هر عدد)
 • 25,000 الی 45,000 تومان
 • نصب پرده شید و زبرا
 • توافقی
 • نصب کتیبه(متر طول)
 • 20,000 الی 30,000 تومان
 • نصب پرده تزئینی
 • 25,000 الی 50,000 تومان
 • نصب ریل پرده تزئینی
 • توافقی
90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

90%

image
John Carter

Developer

شرایط سرویس

 • مشتری گرامی به منظور ارایه سرویس هر چه بهتر لطفا چهار پایه مناسب و جارو برقی در هنگام سرویس در دسترس باشد.
 • مدت زمان انجام سرویس در شرایط معمولی حداکثر یک ساعت می باشد.
 • این سرویس می تواند شامل تهیه چوب پرده شود، همیار در صورت تهیه می بایست فاکتور نهایی خرید را به مشتری ارایه نماید.
 • پلیس فتا: امنیت سرویس ارائه شده را آماتیس بر عهده گرفته است، لذا از ارتباط مستقیم و بدون هماهنگی با همیاران خودداری کنید.

چگونه با نصب پرده یک خانه معمولی را  مجلل کنیم؟

 در واقع پاسخ به این پرسش خیلی راحت است. همانطور که یک انسان حتی با صورت زیبا ، اگر لباس نا مناسب بپوشد به چشم نمیاید. یک خونه هم اگر خیلی هم زیبا باشد ولی پرده زیبا و مرتب نداشته باشد همیشه یه چیزی کم دارد.
الان شاید همه فکر کنیم ،  قیمت نصب پرده شیک بالاست . خوب در واقع درسته که قیمت پارچه پرده ای بالاست. ولی در صورتی که پارچه ارزانتر هم خریداری بشه ولی نصب پرده درست و اصولی باشد، نتیجه عالی میشود.

چگونه یک پرده را زیباتر نشان دهیم؟

 1.  انتخاب پارچه پرده ای متناسب با فضایی که میخواهیم نصب کنیم.
  2.     نصب اصولی پرده ، که در زیبایی نهایی پرده بسیار موثر است.
  برای هممون پیش آمده که جایی رفتیم و دیدیم که پرده با اینکه از پارچه زیبا و گران قیمتی دوخته شده ولی چون درست نصب نشده به دلمون نمینشینه.
  در واقع داشتن وسواس در نصب پرده خیلی هم بد نیست. اینکه نصاب پرده بتواند نصب چوب پرده را اصولی و صاف انجام بدهد و تمام چین ها و پیله ها درست در جای خودشان قرار گیرند، خیلی مهم است.
  نصاب پرده باید مهارت نصب انواع پرده را داشته باشد. تا بتونه رضایت مشتری رو جلب کند. پس بجای خرید پارچه خیلی گرون، دنبال نصاب پرده ماهر باشیم.

برای قسمت های مختلف منزل از چه پرده ای استفاده کنیم؟

 1.  نصب پرده زبرا: از نصب پرده زبرا بیشتر درفضاهای محدود و بسته استفاده می شود. از مزایاس نصب پرده زبرا استفاده حداقل از قاب پنجره است.
  2.    نصب پرده کرکره ای : در قدیم متداولترین نوع پرده، نصب پرده کرکره ای بود. که امروزه بیشتر در فضاهای کاری پیشنهاد میشود. و نصب کرکره مناسب فضاهای کوچک است.
  3.    نصب پرده لوردراپه: نصب و تعمیر پرده لوردراپه در مراکز رسمی و اداره جات و مدارس مورد استفاده می گردد. زیرا آلودگی را کمتر به خود جذب میکند .  زیاد نیاز به نظافت ندارد.
  4.    نصب پرده پارچه ای و حریر: این نوع پرده که تنوع بالایی دارد. بسیار مورد پسند خانم هاست. و برای پرده پذیرایی و پرده اتاق خواب مناسب است.

به چه نکاتی قبل ار نصب پرده توجه کنیم؟

اول مدل پرده را انتخاب کنید. انتخاب پرده باید متناسب با فضای مورد نظر باشد.
بعد از انتخاب نوع پرده،  نوبت به نصب خود پرده میرسد. نصب .آویزان کردن پرده از دو قسمت تشکیل شده است. یکی نصب چوب پرده یا نصب کرکره زبرا و دوم آویزان کردن خود پرده بر روی ریل یا چوب پرده.
مهمترین قدم در نصب چوب پرده ، این است که حتما  در ابتدای خط سقف نصب شود. نکته بعدی نصب پرده این است که بلندی پرده بهتر است تا روی زمین باشد.
نصب پرده بلند ، منزل را بزرگتر و مجلل تر نشان میدهد.
برای تراس و آشپزخانه و یا اتاق خواب ، در صورتی که مایل به آویزان کردن پرده هستید، پرده را به صورت درز از وسط نصب کنید. درز میانی موجب میشود شما استفاده بیشتری از نور در طول روز داشته باشید.
و اگر مایل به نصب کرکره زبرا یا شید هستید، رنگ پرده زبرا را مطابق با دکوراسیون هال و پذیرایی تعیین کنید.
انتخاب رنگ پرده در میان این حجم از تنوع کار راحتی نیست. نکته ای که بیشتربن کمک رو میکنه این هست که برای فضاهای کوچک، پرده روشن انتخاب کنید.
در صورت نصب پرده تیره ، سعی کنید سایر دکوراسیون را روشن انتخاب کنید. این تضاد رنگی بسیار در چشم بیننده زیباتر خواهد بود.
اگر مایل به نصب پرده پذیرایی هستید در هنگام نصب چوب پرده طول میل پرده را بزرگتر از قاب پنجره اندازه گیری کنید. در این صورت در هنگام کنار زدن پرده از تمام پنجره میتوانید استفاده کنید.

برای نصب پرده در محل به چیزهایی نیاز داریم؟

برای نصب چوب پرده به پایه دیواری یا سقفی ، پیچ رو پلاک و دریل نیاز دارید. معمولا نصب پرده پذیرایی نسبت به سایر قسمت ها سخت تر است ولی قابل انجام است،  به شرطی که شما دست به آچار باشید و قبلا هم اینکار را رو انجام داده باشید!
 جهت نصب کرکره زبرا نیز به مداد و متر  و دریل نیاز داریم. به طوری که 10 یا 15 سانتی متر بالای پنجره را باید به نصب کرکره اختصاص دهیم . مهمترین نکته در هنگام نصب کرکره زبرا اینه که باید کاملا وسط نصب شود.
زیرا هر گونه قناسی را به شدت نشان میدهد. پس با دقت اندازه گیری کنید ، علامت بزنید و بعد به کمک دریل سوراخ کنید.

قیمت نصب پرده در آماتیس چگونه محاسبه میشود؟

قیمت نصب پرده به نوع ریل پرده و همچنین متراژ نصب چوب پرده بستگی دارد. خیلی از ما برای صرفه جویی در قیمت نصب پرده ترجیح میدهیم خودمان دست بکارشویم. در صورتی که هزینه نصب پرده در مقایسه با قیمت خرید پرده بسیار ناچیز است.
وقتی که اینقدر هزینه کردید، اگر مهارت لازم را ندارید، کار را به نصاب پرده بسپارید. چون در صورتی که در حین نصب چوب پرده دیوار را اشتباه سوراخ کنید، هم کارتان انجام نشده هم یک سوراخ در دیوار به یادگاری مانده که همش جلوی چشاتون هست.
قیمت نصب انواع پرده در آماتیس کاملا واضح بیان شده است.  برای دسترسی به قیمت نصب پرده کافیست، اپلیکیشن آماتیس رو نصب کنید.

نصب پرده در محل را به کمک نصاب پرده آماتیس انجام دهید.

جدا از مسئله خرید و نصب پرده ، همه ما حداقل سالی یکبار را به شستشوی پرده میپردازیم. برای خیلی از ما، شستشوی پرده کار راحتی است. ولی امان از نصب مجدد پرده که تقریبا معضلیه برای خودش.
بارها شده که بعد از شستشوی پرده واقعا نمیدانیم که این پرده قراره چطور دوباره نصب شود. چون اصلا شبیه اولش نیست.. زمانهایی هم شده که بعد از بازکردن پرده زبرا در نصب کرکره زبرا مشکل داریم.
اینجاست که نصاب پرده آماتیس به کمک شما می آید. نصابآماتیس با نصب پرده در محل و تعمیر لوردراپه در همه جای تهران آماده خدمت رسانی میباشد
تمامی خدمات مربوط به نصب چوب پرده نصب کرکره زبرا شید و نصب و تعمیر پرده لوردراپه درآماتیس انجام میگیرد.
البته اگر پرده ها به پرده شویی آماتیس سپرده شود دیگر کار سختی نیست و خودشان میبرن میشورن و میارن و نصب میکنند. به همین راحتی …
فقط کافیه در آماتیس هر درخواستی که دارید ثبت کنید تا در کمترین زمان ممکن انجام شود.
همیار شماییم تا پایان سرویس…